fbpx

Tüm Sanal POS Hesaplarınızı Tek Panelden Yönetin

Faaliyet gösterdiği sektör hangisi olursa olsun tüm işletmeler için ortak konuların başında satış ve tahsilat süreçleri geliyor. İşletmelerin, ticari hayatlarını sürdürebilmesi için finansal süreçlerin iyi yönetilmesinin yanı sıra tıpkı satış kanalları gibi tahsilat yöntemlerinin de çeşitlendirilmesi gerekiyor. Online satışların toplam satışlar içerisinde payının giderek arttığı günümüzde, sanal POS’lar tahsilat yöntemleri içerisinde oldukça önemli bir yer tutuyor. İnternet üzerinden yapılan satışlarda müşterilerden ödeme alınabilmesini sağlayan sanal POS’ların etkin bir şekilde yönetilmesi etkin bir nakit akışı kontrolü için olmazsa olmazlar arasında.

Birçok şirket online satış kanalları ya da bayileri, alt bayileri nedeniyle, birden fazla sayıda sanal POS kullanmak durumunda kalıyor. Farklı bankalardan ya da aynı bankadan alınan sanal POS’ların yönetilebilmesi, takibi ve analiz edilmesi de ayrı bir iş yükü olarak firmalara geri dönüyor. Bu ihtiyacı giderilmesi amacıyla geliştirilen Posrapor, ödemelerin ve muhasebe süreçlerinin tek bir platformda takip edilebildiği ve yönetilebildiği tamamen dijital bir deneyim sunuyor.

Posrapor ile tüm POS terminalleriniz tek ekranda

Açık bankacılık teknolojisi ile hayatımıza giren API altyapısı üzerine geliştirilen bir ürün olan Posrapor, işletmelerin sanal ya da fiziki tüm POS terminallerini tek bir platforma taşıyor. Farklı bankalardan ya da aynı bankalardan alınan tüm POS terminalleri Posrapor üzerinden yönetilebiliyor ve işlemlerin çıktıları kolayca raporlanabiliyor. Posrapor sayesinde satış kanallarında aktif olan ve birçok satış işlemi gerçekleştiren işletmeler POS hareketlerini tek bir ekrandan yönetebiliyor.

POS hareketlerinizi her an görüntüleyin

Posrapor ile karmaşık süreçleri işletmeleriniz için basit ve otomatik bir yapıya kavuşturabilirsiniz. İşletmeniz bünyesindeki POS terminallerinden ne kadar satış yapıldığını, peşin ya da vadeli satış dağılımını, taksit sayılarını, POS’ların banka hesaplarınıza dönüş tutarlarını ve tarihlerini anlık olarak görebilirsiniz. Posrapor, POS’larınızdan alınan komisyon ve diğer kesintileri de sizin için anlık olarak hesaplayarak nakit akışını her an kontrol edebilmenizi ve raporlayabilmenizi sağlıyor. Bu sayede sanal POS’larınız üzerinde ne kadar çok işleminiz olursa olsun karmaşanın önüne geçebilir, ihtiyacınız olan raporları hazırlayabilir ve finansal kararlarınızı çok daha etkin bir şekilde alabilirsiniz.