fbpx

Sanal Pos Muhasebe Entegrasyonu ile Zamandan Kazanç

Çok işlemli İşletmeler için Sanal POS-Muhasebe Entegrasyonu Önemi

Bankacılık işlemlerini tamamen dijital platformlara taşıyan açık bankacılık uygulamaları, işletmeler için birçok alanda yeni deneyimler sunuyor. Açık bankacılığın temelini oluşturan API’ler sayesinde geliştirilen farklı ürünler, işletmelerin finans, bankacılık ve muhasebe işlemlerini dijital dünyaya taşımalarına yardımcı oluyor. İşletmelerin bankalarla en fazla çalıştığı alanların başında gelen POS’lar da açık bankacılık çözümleri ile ticari hayatı kolaylaştıracak dijital bir altyapıya kavuşuyor.

Şirketlerin, bayileri, alt bayileri, müşterileri ve diğer firmalar ile gerçekleştirdiği satış işlemlerinde yaygın olarak kullanılan sanal POS’lar, Eçözüm tarafından geliştirilen Posrapor ile tek bir platform üzerinden yönetilebiliyor. Üstelik banka fark etmeksizin işletmeler sahip oldukları sanal ya da fiziki tüm terminallerini Posrapor üzerinden kontrol edebiliyor. Özellikle de sayıları her geçen gün artan e-ticaret platformlarında satış yapan işletmeler için farklı platformlarda sanal POS’lar üzerinden elde edilen satışlar gelirlerinin takibinde Posrapor, firmalara kolay takip imkânı tanıyor.

Sanal POS satışlarını anında ve otomatik olarak muhasebeleştirin!

Posrapor’un en önemli özelliği ise muhasebe ve ERP yazılımları ile kolayca entegre edilebiliyor olmasıdır. ile entegre bir şekilde çalışabilen Posrapor ile sanal POS’larınızın çıktılarını anında ve otomatik olarak muhasebe yazılımınıza iletebilirsiniz. Böylece, satış işlemlerinin manuel olarak takibi ve muhasebe programına veri girişi gibi süreçlerden sıyrılabilirsiniz. Zamanınız size kalırken satış ile muhasebe arasındaki sürecin takibi için personel istihdam etmenize de gerek kalmıyor.

Zaman ve işgücünden tasarruf ederken hata riskinden kurtulun!

Zaman ve emek tasarrufuna ek olarak veri girişlerinden kaynaklanan hataların da önüne geçebileceğiniz Posrapor, sonrasında geri dönüşü zaman alan, vergi süreçlerinde başınızı ağrıtabilecek veri girişi hatalarını en aza indirerek satış ve muhasebe arasındaki işleyişi kusursuz bir hale getirebilirsiniz. Böylece Posrapor ile departmanlarınızdaki operasyonel yüklerden kurtulurken, hata ihtimalini en az indirerek odağınızı ve zamanınızı başka alanlara yönlendirebilirsiniz.

Türkiye’nin en yaygın muhasebe programlarıyla kolay entegrasyon

Şirketler için büyük kolaylıklar sağlayan sanal POS ile muhasebe programı entegrasyonu ile sanal POS’lardan yapılan tahsilatların, vade süreleri, POS dönüş süreleri, bankalarca yapılan komisyon ve diğer kesintiler . Posrapor’un kullanıcı dostu arayüzü üzerinden yapacağınız birkaç işlem ile uygulamayı saniyeler içerisinde kullandığınız muhasebe yazılımıyla entegre bir hale getirebilirsiniz.