Mobil Tahsilat Sistemi | Netahsilat

Mayıs 31, 2018 / Netahsilat

Sahada tahsildarları olan firmalar için tahsilatlarını toplamak oldukça zor ve maliyetli olmaktadır. Çünkü Netahsilat Mobil Tahsilat Sistemi olmayan firmalar sahada ki her temsilcisi için ayrı bir pos cihazı temin etmesi gerekmektedir.

Firmaların ihtiyaçlarına göre modellenebilen Netahsilat Online Tahsilat Sistemi bu zorunluluğu tamamen ortadan kaldırarak firmaların tahsilat süreçlerini kolaylaştırıyor. Mobil Tahsilat Sistemi ile pos makinesi taşımaya gerek kalmadan, sahada ki müşteri temsilcileri cep telefonları veya tablet bilgisayarları ile kolayca tahsilat yapabilmektedirler.

Sahada tahsilat yapacak olan görevli cep telefonu veya tablet cihazı ile firmaya özel açılan online tahsilat sistemine giriş yapar. Ardından ödenecek tutarı yazar ve müşterisinin kredi kartı bilgileri girerek tahsilat işlemini kolayca yapılır. Tahsilat yapmaya gidilemeyecek kadar uzakta olan bayi ya da müşterilere ise sms veya email ile ödeme linki gönderimi yapılır. Müşteri kendisine gelen bağlantıya tıklayıp açılan ekrandan firmaya kolayca ödemesini gerçekleştirir. Kart bilgilerini kimseyle paylaşmasına gerek kalmadığı gibi ödeme güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Ödeme butonuna tıklandıktan sonra bankadan onay alındığında ilgili karttan yazılan ücret çekilerek firmanın sanal pos hesabına aktarılır. Sistem aynı anda firma yetkili ya da yetkililerine ödeme bilgilerini sms ve email ile göndermektedir.

Mobil tahsilat Sistemi Detaylı Bilgi

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi alabilmek için 0212 256 60 00’ı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte Ücretsiz Bilgi Talebi formumuzu doldurarak temsilcilerimizin sizleri aramaları için talepte bulunabilirsiniz.