E-Tahsilat Online Tahsilat Sistemi

Mayıs 17, 2018 / Netahsilat

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi internetten online olarak tahsilat yapılabilmesini sağlayan bir e-tahsilat  yazılım programıdır. Firmaların sanal poslarını entegre ederek kullanabileceği ve tüm sanal posların tek ekrandan yönetilebildiği Netahsilat, Türkiye’de sanal pos hizmeti veren tüm bankaların sanal poslarına entegre olarak çalışır.

Firmalar Netahsilat ile bayilerden, alt bayilerden ve müşterilerinden web üzerinden online olarak taksitli veya tek çekim kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir.

Bayi ve Alt Bayilerden Online Tahsilat

netahsilat bayi e-tahsilat sistemiBayi ve alt bayi yapılanması olan işletmeler Netahsilat ile hem bayi, hem alt bayi, hemde bayilerinin müşterilerinden tahsilatlarını online olarak ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Netahsilat e-tahsilat sisteminin firmalara sunduğu başlıca özellikler arasında gelen bayi tahsilat sistemi ile bayiler veya bayilerin alt bayileri müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatını ana firmanın sanal poslarına yapabilmekteler. Bu özellik sayesinde bayiler ayrıca sanal pos alıp komisyon ödemelerine gerek kalmadan ana firmanın sanal posları ile tahsilatlarını kolayca gerçekleştirmiş olurlar.

SMS ve Email ile E-Tahsilat

sms tahsilat email e-tahsilatNetahsilat Online Tahsilat Sistemi ile firmalar uzaktaki müşterilerinden sms ve e-mail ile kredi kartı tahsilatı yapabilirler.

Sistem üzerinden sms ve email ile ödeme linki gönderilir. Müşteriler bu linke tıklayıp ve kart bilgilerini hiç kimseyle paylaşmasına gerek kalmadan, kart bilgilerini girip ödeme yapılması sağlanabilir.

TL’nin yanı sıra USD, EURO, GBP, SAR ve benzeri dövizli tahsilat ta yapılabilen Netahsilat sistemleri çok dilli çalışabilmektedir.

Netahsilat ERP Entegrasyonu

Netahsilat  gelişmiş web servisler ile başta SAP, Oracle, MS Dynamics ve Logo olmak üzere tüm ERP ve muhasebe programlarıyla entegre edilebilmektedir.  Bu entegrasyon ile firmaların tahsilatları online olarak muhasebe programlarına aktarılabilmektedir.

Güvenlik

Netahsilat sistemleri uluslararası güvenlik standardı olan PCI DSS standartlarında güvenlik altyapısına sahiptir.

Netahsilat’ın üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer almaktadır.

Detaylı Bilgi Talebi

Posrapor Pos ve Sanal Pos Raporlama sisteminin de entegre olarak çalıştığı Netahsilat Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir (212 256 60 00),  müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmesi için demo talep formu doldurabilirsiniz.